KOKU GİDERİMİ VE HAVA TEMİZLEME ÇÖZÜMLERİ

ÇÖZÜMLERİMİZ

Neutroair WaterFree ile Su Tüketmeden Koku Nötralizasyonu

®Neutroair WaterFree cihazı, su kullanmaksızın etkin koku nötralizasyonu sağlar. WaterFree cihazına özel üretilen Neutroair koku nötralizasyon kimyasalları, bu cihazın özel nozulları sayesinde su ile karıştırılmaksızın doğrudan gaz haline geçerek havaya karışır.

WaterFree cihazı özellikle suyun yoğuşma ihtimali olan baca gazı uygulamaları, suyun ortam nemini yükselttiği kapalı alan koku nötralizasyon uygulamaları veya suyun kıt olduğu bölgelerde yapılacak tüm uygulamalar için ideal çözümdür.

 

ÇALIŞMA PRENSİBİ

WaterFree koku giderim cihazı, bu cihazla kullanılmak üzere özel olarak formüle edilen koku nötralizasyon kimyasalını buharlaştırıp doğrudan hava ile karışmasını sağlar.

Cihaz eğer varsa işletmenin basınçlı havasını kullanabileceği gibi, basınçlı hava kaynağı olmayan durumlarda da kendi basınçlı havasını üretebilir.

Nozullarının özelliği sayesinde kıymetli bir kaynak olan basınçlı havayı, eşdeğer cihazlara göre en ekonomik şekilde kullanır.

 

 

KULLANIM ALANLARI

Çamur çürütme ve kurutma tesisleri, sanayi bacaları, pompa istasyonları, kanallar ve havalandırma kanalları gibi özellikle endüstriyel kullanımda tercih edilen WaterFree cihazı, pişirme kokularına karşı mutfak egzoslarında; çöp odalarında veya yoğun nüfuslu kapalı yaşam alanlarında nem, nefes kokusu gibi kokuların giderimi için tercih edilmektedir.

 

NEUTROAIR WATERFREE Cihazının Üstünlükleri
Su tüketmez.
Çok az miktarda basınçlandırılmış hava tüketir. Gereken ortamlarda kendi havasını üretir.
Az bakım gerektirir.
Çoklu cihazlar birbiri ile koordine edilip bir sistem haline getirilerek, çok geniş mekanlarda dahi optimum maliyetle koku nötralizasyonu sağlanır.
Akredite yöntemlerle ölçülebilir koku giderimi sağlar.
Sarf malzemesi, sulu sistemlere göre çok daha konsantre olduğundan lojistiği daha kolay ve ekonomiktir.
Hem yatırım hem de işletme maliyetleri yönünden ekonomiktir.

 

NEUTROAIR WATERFREE Teknik Bilgiler
Kapalı alanlarda uygun hava sirkülasyonuyla 14.000 m3 hacme kadar tek cihaz etkilidir.
Baca sistemlerinde tek bir cihaz 10.000 m3 / saat debiye kadar etkilidir.


Kokuyu maskelemez, nötralize eder.


Etkisi akredite yöntemle ölçülebilir


Alternatif yöntemlere göre ekonomiktir.

WhatsApp
Hemen Ara