KOKU GİDERİMİ VE HAVA TEMİZLEME ÇÖZÜMLERİ

HAVA KALİTESİNİ YÜKSELTEN

KOKU NÖTRALİZASYON ÇÖZÜMLERİ

Neutroair rahatsız edici kokuların kaynağına özel geliştirilmiş nötralize edici ürünler sunar. Hava kalitesini ve koku parametresi yönünden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koku yönetmeliğine uygun hale getiren, olfaktometrik olarak ölçülür sonuçlar sağlayan Neutrair yöntemi, yatırım maliyeti ve işletme giderleri açısından da alternatif teknolojilere göre etkin ve daha ekonomiktir.

NEUTROAIR
KOKU NÖTROLİZASYONU

Kazancı Çevre Tekniği olarak 1999 yılından bu yana koku giderim sistemleri ve kimyasallarının üretim ve satışını yapıyoruz. 20 yılın üzerindeki deneyimimizle sektördeki en köklü kuruluşlardan biriyiz.

Ar-Ge, üretim ve kalite kontrol faaliyetlerimizi konusunda uzman kimyager ve mühendislerimizle ve günümüz teknolojisinin sağladığı en gelişmiş elektronik burun ve benzeri ölçüm cihazları desteğiyle yürütüyoruz. Bu sayede üretimimizin yaklaşık yarısını dünyanın 35 ülkesine ihraç etmenin ve kategorimizde Türkiye’nin ilk 20 ihracatçısı arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Geçen yıllar boyunca ilkelerimizi sadece sözde tutmayıp her biri kendi alanlarında yetkili olan kurumlardan aşağıdaki belgeleri alarak, işimize verdiğimiz önemi ve ürünlerimizin kalitesini de onaylatmış olduk.

Şirket yönetimindeki standardımızı belirleyen ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, Çevreye verdiğimiz önemi gösteren ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, İş sağlığı ve güvenliğine verdiğimiz önemi gösteren OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi,Ürünlerimizin uygun şekilde kullanıldığında kullanıcıya bir risk oluşturmadığını gösteren CE Belgesi, Çevre Mühendisleri Odası’nca verilen çevre mühendisliği faaliyetlerinde yetkinliğimizi gösteren BTB (Büro Tescil Belgesi) Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini gösteren TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi.

Ve hepsinden önemlisi yurtiçinde ve yurtdışındaki müşterilerimizin memnuniyetiyle yıllardır sürdürdüğümüz ilişkilerimiz…

WhatsApp
Hemen Ara