KOKU GİDERİMİ VE HAVA TEMİZLEME ÇÖZÜMLERİ

ÇÖZÜMLERİMİZ

Neutroair GEL Plate ve GEL Disc ile Koku Giderici Jel Uygulamaları

®Neutroair GEL Plate ve GEL Disc koku giderim jelleri, özel Neutroair koku giderim kimyasallarının polimerik jel formuna getirilmiş halidir. Bu yöntemde çoklukla bir uygulama cihazı da kullanılmaksızın, koku giderici reaktiflerin kontrollü şekilde ortama salımı sağlanır.

Genellikle ekipman kurulumunun mümkün olmadığı, su ve elektrik sağlanamayan, kanalizasyon bacaları, küçük çöp odaları, konteynırları, küçük terfi çukurları ve oda, ofis, wc gibi ortamlarda uygulanan bu yöntem gerektiğinde restoran bacaları gibi kısıtlı alan ve teknik olanakların bulunduğu koku giderim noktaları için de ideal çözüm yöntemidir.

Çalışma Prensibi:

Poliüretan jel plakaya emdirilmiş koku giderim kimyasalları ortamdaki nem, sıcaklık ve üzerindeki hava hareketiyle birlikte kontrollü şekilde ortama salınır. Ortamda koku molekülüyle tepkimeye girip istenmeyen kokuyu nötralize eder.
Etki süresi: Neutroair GEL Plate Jel plakadaki ve GEL Disc’teki koku giderici kimyasal 4-12 hafta arası etki gösterir. İçeriğinde bulunan koku giderim kimyasalı tükendikten sonra jel tabaka da birkaç yıl içinde tamamen çözünüp bozunur.

Özellikleri ve uygulama alanları :

Sülfür bileşikleri, merkaptanlar, amonyak bileşikleri vs. atık kokuları ile reaksiyona girerek bu kokuları tamamen nötralize eder.

Kanalizasyon bacaları, yağ tutucular, fosseptik çukurları, küçük terfi çukurları, çöp konteynırları, hayvan barınakları vs yerler için ve wc, oda, ofis gibi yaşam alanlarındabasit, yatırım gerektirmeyen etkin çözüm sunar.

Neutroair GEL Plate ve GEL Disc Koku Gidericilerin Üstün Özellikleri :

• Ölçülebilir sonuç.
• Hemen hiç yatırım maliyeti gerektirmez.
• Ekipman gerektirmeyen uygulama yöntemi
• Ortalama tüketim ile sonucu belgeli çözümler.


Kokuyu maskelemez, nötralize eder.


Etkisi akredite yöntemle ölçülebilir


Alternatif yöntemlere göre ekonomiktir.

WhatsApp
Hemen Ara